O firmie

Adrian Łucejko Custom Bikes

Jedyne w swoim rodzaju dizajnerskie rowery o niepowtarzalnym wyglądzie i formie.. W swoim dobytku artystycznym autor zaprojektował dziesiątki rowerów, które cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce, ale także w Europie, m.in. w Niemczech, Holandii, Francji oraz za oceanem w Stanach Zjednoczonych. Zwłaszcza na rynku niemieckim Adrian Łucejko jest wysoko cenionym projektantem w tego typu designie rowerowym. W Polsce firma Custom Bikes jest dobrze rozpoznawalną marką i wiele jej projektów trafiło zarówno do indywidualnych klientów, ceniących sobie dobry styl, profesjonalizm wykonania i wygodę jak i na zamówienia komercyjne i promocyjne.

Ergonomiczne rowery  o niepowtarzalnym wyglądzie i formie, projektowane pod indywidualne upodobania.  Jednoosobowy team czyli Adrian Łucejko, tworzy je kompleksowo, począwszy od szkiców koncepcyjnych, a skończywszy na samodzielnym wykonaniu każdego modelu. 

Projektant inspiruje się zarówno designem motocykli, samochodów czy naturą ale realizuje również własne futurystyczne wyobrażenia, a poszukiwania najciekawszej formy trwają czasem pare miesięcy. Celem jest stworzenie roweru o niebanalnej formie, zapewniającego jednocześnie maksymalny komfort i przyjemność jazdy. Oferujemy także ramy rowerowe, kierownice, zębatki czy widelce pod indywidualne zamówienia.  

Jesteś zainteresowany customowym rowerem?

TOP